Dünya Kupası
Kore Cumhuriyeti
18:00
Portekiz
Gana
18:00
Uruguay
Kamerun
22:00
Brezilya
Sırbistan
22:00
İsviçre
Türkiye - 1. Lig
Eyüpspor
20:00
Tuzlaspor
Kulüp Hazırlık Maçları
Elche
13:00
West Bromwich Albion
KS Gornik Zabrze
14:00
Podbeskidzie Bielsko Biala
Bohemians Prague 1905 B
15:00
FK Dukla Prag
Polonia Varşova
15:00
Unia Skierniewice
Eintracht Frankfurt
15:30
Sandhausen
LASK
16:00
Trenkwalder Admira
Josko Ried
16:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
RB Leipzig
16:00
AC Horsens
Eintracht Braunschweig
16:00
Bayreuth
MSK Zilina
16:00
FK Povazska Bystrica
Grasshoppers Club Zurich
16:30
SCR Altach
St. Pölten
17:00
Hartberg
Hannover 96
17:00
Hertha Berlin
Rapid Wien
17:00
First Vienna
Monaco
17:00
Cercle Brugge
Young Violets Wien
19:00
FCM Traiskirchen
Beşiktaş
19:00
Fatih Karagümrük
Wolfsberger AC (A)
19:00
Sturm Graz II
Wiener Sport-Club
20:30
Team für Wien
Nottingham Forest
22:30
Stoke City
Portekiz - Lig Kupası
SCU Torreense
23:45
FC Famalicao
İngiltere - Lig 1
Bolton Wanderers
22:45
Bristol Rovers
Charlton Athletic
22:45
Cheltenham Town
Ipswich Town
22:45
Fleetwood Town
Morecambe FC
22:45
Exeter City
Peterborough United
22:45
Barnsley
Plymouth Argyle
22:45
Port Vale
Wycombe Wanderers
22:45
Portsmouth
İngiltere - Lig 2
Crewe Alexandra
22:45
Newport County
Doncaster Rovers
22:45
Walsall
Stevenage FC
22:45
Barrow
İspanya - LaLiga 2
Granada
23:30
Alaves
Fransa - Championnat National U19
OGC Nice
18:00
Montpellier HSC
Fransa - Lig 1, Bayanlar
Montpellier HSC
20:00
FC Fleury
Fransa - Ulusal
Stade Olympique Choletais
21:30
FC Villefranche-Beaujolais
FC Bastia Borgo
21:30
Red Star FC
LB Chateauroux
21:30
Stade Briochin
US Concarneau
21:30
US Avranches
USL Dunkerque
21:30
Martigues
Le Mans FC
21:30
Bourg Peronnas
Nancy
21:30
Paris 13 Atletico
Orleans
21:30
Le Puy Foot 43 Auvergne
FC Versailles 78
21:30
Sedan
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
AFC Ajax
21:30
PEC Zwolle Kadınlar
Feyenoord Rotterdam
21:30
FC Twente
Fortuna Sittard
21:30
SC Telstar VVNH
VV Alkmaar
21:30
ADO Den Haag
Belçika - First Division B
RWD Molenbeek 47
18:00
Club NXT
Royal Excelsior Virton
18:00
Lommel SK
FCV Dender EH
18:00
K Beerschot VA
KMSK Deinze
18:00
KV Waasland-Beveren
RSC Anderlecht Futures
22:00
Jong KRC Genk
Sl16 Football Campus
22:00
Lierse Kempenzonen
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
KAA Gent
22:30
Sporting du Pays de Charleroi
FC Femina White Star Woluwe
22:30
Standard Femina de Liege
Portekiz - Liga Portugal 3
Varzim SC
22:00
Uniao SC Paredes
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
TSG Hoffenheim
20:30
FC Astoria Walldorf
Almanya - Bayanlar Bundesliga
TSG 1899 Hoffenheim
21:15
Bayern Munich
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
1. FC Schweinfurt 05
21:00
Heimstetten
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
VfB Germania Halberstadt
21:00
BSG Chemie Leipzig
Borussia Berlin
21:00
SV Lichtenberg 47
FC Viktoria 1889 Berlin
21:00
Meuselwitz
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Kickers Emden
22:00
Lubeck
Almanya - Hessenliga
FC 1931 Eddersheim
21:30
Ein. Frankfurt (A)
Almanya - Oberliga BW
S. Grossaspach
21:00
TSG Backnang
1. FC Rielasingen-Arlen
21:00
FV Ravensburg
Almanya - Oberliga Hamburg
FC Suderelbe 1949
21:00
Niendorfer TSV 1919
SC Victoria Hamburg 1895
21:30
Buchholz 08
Wandsbeker TSV Concordia 1881
21:30
TUS Dassendorf 1948
Tura Harksheide
21:30
TSV Sasel 1925
TUS Osdorf 1907
21:30
Union Tornesch
Almanya - Oberliga Niederrhein
Velbert
21:30
Sportfreunde Hamborn 07
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
FSV Union Fuerstenwalde
21:30
1. FC Frankfurt
FC Hertha 03 Zehlendorf
21:45
Rostocker FC
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
SG 2000 Mulheim-Karlich
21:30
Engers
Almanya - Regionalliga Batı
FC Schalke 04 II
14:00
1. FC Cologne II
Fortuna Cologne
21:30
Rot Weiss Ahlen
Azerbaycan - Premier Lig
FK KAPAZ
18:00
Sumgayit FK
Sabah Masazir
18:00
Keshla FK
Zira FK
18:00
PFK TURAN TOVUZ
Gabala FK
18:00
Sabail FK
Neftchi Baku PFC
20:00
Karabağ FK
Bahreyn - Premier Lig
Al-Ahli SC Manama
17:30
AL Hala
AL-SHABBAB
18:30
Manama Club
AL Khalidiyah
20:30
EAST RIFFA
Bulgaristan - Bulgar Kupası
PFK Beroe Stara Zagora
13:30
FC CSKA 1948
Cebelitarık - Ulusal Lig
Lincoln Red Imps
22:45
Lions Gibraltar
Çekya - 1. Lig, Kadınlar
FC Slovan Liberec
18:30
Slavia Prague
Çekya - Winter League
FK Mlada Boleslav
12:30
MFK Chrudim
FC Vlasim
12:30
FK Pardubice
1.SK Prostejov
12:30
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
FC Hradec Kralove
15:00
FK Varnsdorf
FC Spartak Trnava
15:00
FC Fastav Zlin
AS Trencin
16:00
FC ZBROJOVKA Brno
Cezayir - Ligue 2
MC Saida
17:00
WA Tlemcen
ASM Oran
17:00
Ben Aknoun
JSM Tiaret
17:00
CR Temouchent
ES Mostaganem
17:00
SC Mecheria
Rc Kouba
17:00
GC Mascara
RC Relizane
17:00
Skaf Khemis Miliana
Olympique Medea
17:00
MCB Oued Sly
WA Boufarik
17:00
NA Hussein Dey
AS Ain Mlila
17:00
USM Annaba
Çin - Çin Süper Ligi
Nanjing City
09:30
Shanghai Jiading Huilong
Nantong Zhiyun FC
09:30
Heilongjiang Ice City FC
Hebei Kungfu
09:30
Shaanxi Chang An Athletic FC
Kunshan FC
11:00
Sichuan Jiuniu
Qingdao Youth Island
11:00
Xinjiang Tianshan Leopard
Zibo Cuju FC
11:00
Jiangxi Beidamen FC
Qingdao Manatee
11:00
Liaoning Shenyang Urban FC
Guangxi Pingguo Haliao
11:00
Beijing Institute Of Technology FC
Suzhou Dongwu
11:00
Beijing Sport University FC
Endonezya - Liga 1
Psis Semarang
12:00
ER
Arema FC
Borneo Samarinda
14:15
ER
Barito Putera
Bali United FC
16:30
ER
PSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
FC Mika Yerevan
13:00
FC Syunik
FC Gandzasar Kapan
13:00
FC Bkma Vagharshapat 2
Fas - Botola 2
Wydad Temara
18:00
Racing Athletic Club Casablanca
Union Sportive Musulmane Oujda
18:00
Raja Beni Mellal
Fildişi Sahili - Lig 1
Bouake FC
18:00
USC Bassam
FC San Pedro
21:00
ES Bafing
Galler - Cymru Premier
Airbus UK Broughton
22:45
Connahs Quay Nomads FC
Bala Town FC
22:45
Flint Town United FC
Caernarfon Town FC
22:45
Newtown AFC
Haverfordwest
22:45
Pen-y-Bont FC
Pontypridd Town
22:45
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
The New Saints
22:45
Aberystwyth Town FC
Guatemala - Liga Nacional. Açılış
Deportivo Achuapa
00:00 1 : 1 MS
MS
Antigua GFC
CSD Xelaju MC
06:00 0 : 0 MS
MS
CSD Coban Imperial
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
FC Merani Tbilisi
12:00
ER
FC Shukura Kobuleti
FC Merani Tbilisi
12:30
FC Samtredia
FC Shukura Kobuleti
12:30
FC Rustvai
Merani Martvili
12:30
FC WIT Georgia
FC Gareji Sagarejo
12:30
FC Spaeri
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Odisha FC
17:00
Northeast United FC
Hindistan - I-Ligi
Churchill Brothers SC
14:00
Aizawl FC
Hırvatístan - Druga HNL
NK Kustosija
15:00
NK Rudes
Hrvatski Dragovoljac
15:30
NK Solin
Honduras - Liga Nacional. Açılış
CD Marathon San Pedro Sula
00:00 1 : 3 MS
MS
CD Olimpia Tegucigalpa
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Margate FC
22:45
Billericay Town
İngiltere - Konferans Güney
Bath City FC
22:45
Welling United
İngiltere - Konferans Kuzey
Alfreton Town FC
22:45
Kidderminster Harriers FC
Chester FC
22:45
Blyth Spartans AFC
Darlington
22:45
Kettering Forest
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Bracknell Town
22:45
Swindon Supermarine
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
CD Huarte
22:15
Pena Sport FC
CD Ardoi FE
22:30
Ucd Burlades
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
Enosis Neon Paralimni FC
20:00
AEK Larnaka
Doxa Katokopias
20:00
Akritas Chlorakas
Kuveyt - Federasyon Kupası
Al Nasr SC
16:00
Al-Arabi (Kw)
AL Sahel
16:00
Al-Salibikhaet SC
Al Nasr SC
16:00
ER
AL-Shabab Kuwait
Al-Arabi (Kw)
16:00
ER
AL Sahel
Al Tadhamon
18:30
AL-Shabab Kuwait
Al Tadhamon
18:35
ER
Al Jahra
Kuzey İrlanda - Premier Lig
Glenavon FC
22:45
Larne FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
Annagh United FC
22:45
Dundela FC
Lübnan - Premiyer Lig
Bourj FC
17:00
Nejmeh SC
Mısır - Premier Lig
Ismaily Sc
15:45
Smouha SC
Al Mokawloon Al Arab
15:45
Ceramica Cleopatra
Al Ahly SC (Egy)
20:00
Talaea El Gaish
Nikaragua - Primera Division
Diriangen FC
04:00
CD Walter Ferretti
Real Esteli FC
04:00
Matagalpa FC
Romanya - Liga 1
FC Uta Arad
16:30
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Petrolul Ploiesti
20:00
U. Cluj
Romanya - Liga 2
CS Concordia Chiajna
14:00
Fc Unirea 2004 Slobozia
Ruanda - National League
Gasogi United
20:00
Apr FC
Marines FC Gisenyi
20:00
Mukura
Tanzanya - Premiyer Lig
Singida BS FC
16:00
Namungo FC
Kagera Sugar
16:00
Ihefu FC
Tayland - Thai League 2
Ayutthaya United FC
15:00
Customs Ladkrabang United FC
Uganda - Premier Lig
Onduparaka FC
14:00
Kampala Capital City Authority FC
Bul FC
16:00
Wakiso Giants FC
Express FC
16:00
Arua Hill SC
Ura FC
16:00
Blacks Power FC
Ukrayna - Premier Lig
FC Chornomorets Odessa
14:00
FC Kryvbas Kriviy Rih
Yunanistan - Super League 2
Pao Rouf
16:00
Pasa Irodotos
GS Ilioupoli
16:00
Panachaiki 1891 FC

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.